Kurs rysunku Szczecin - warsztaty i kursy plastyczne - Bez Linijki
7
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

O nas

Bez Linijki – kurs rysunku Szczecin to pracownia oferująca szereg kursów i warsztatów plastycznych wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz program jest zoptymalizowany i dostosowany do potrzeb indywidualnego kursanta.

Pomagamy przygotować teczkę oraz szlifujemy umiejętności na egzaminy wstępne. Zajmujemy się też rozwojem  indywidualnym – poszerzamy zakres możliwości i wspieramy w kształtowaniu stylu. Czasami potrzeba tylko delikatnego szlifu umiejętności!

 

Na każdym etapie oferujemy nasze wsparcie – czy to stacjonarnie czy też online.

Indywidualne podejście

Pracujemy w małych, kameralnych grupach dzięki czemu każda osoba

objęta jest odpowiednią opieką. Prowadzimy korekty oraz omówienia prac

wykonanych na kursie jak i prac domowych. Staramy się zapewnić

różnorodność technik i form podczas trwania kursu rysunku.

KURS ASP

Kurs rysunku w Szczecinie – przygotowujący do egzaminów na studia artystyczne oraz do liceum plastycznego. Poznamy podstawy rysunku oraz malarstwa, będziemy rozwijać się dzięki ćwiczeniom na kreatywność oraz ciężko pracować by dostać się na wymarzone studia!

 

Na zajęcia można się zapisać zarówno na rok, jak i na dwa lata przed egzaminem. Zapraszamy również osoby, które miały wcześniej styczność z rysunkiem oraz malarstwem, ale postanowiły dodatkowo się przygotować do egzaminów.

 

Zachęcamy do trybu podstawowego przez dwa lata. Jest to optymalny czas na naukę. Jeśli decydujemy się na rok to musimy się przygotować na więcej pracy w krótszym czasie. Pamiętajcie, że to od Was zależy ile zaangażowania oraz pracy włożycie w przygotowanie się.

Spotkania: 4 razy w miesiącu po 180 min
Cena: 260 zł / miesiąc

 

Spotkania: 8 razy w miesiącu po 180 min
Cena: 520 zł / miesiąc

KURS HOBBY

​Być może tworzysz w zaciszu domowym do szuflady lub stawiasz dopiero pierwsze kroki w nowym dla Ciebie świecie rysunku – a może chcesz zmienić kierunek swojej kariery i rozpocząć pracę w nowym zawodzie ( np. tatuażysta )?

 

Pracujemy w innym trybie niż na zajęciach przygotowawczych ASP. Tutaj skupiamy się na indywidualnym rozwoju, tak, aby każdy mógł rozwijać się we własnym tempie.

Będziemy uczyć się podstaw rysunku, a następnie własnej kreacji. Dzięki ćwiczeniom będziemy realizować nasze indywidualne potrzeby artystyczne. Eksperymentując, nauczymy się jak poprawnie posługiwać się przyborami, aby otrzymać oczekiwany efekt.

Spotkania: 4 razy w miesiącu po 180 min
Cena: 260 zł / miesiąc

 

Spotkania: 8 razy w miesiącu po 180 min
Cena: 520 zł / miesiąc

WARSZTATY PLASTYCZNE DLA KAŻDEGO

Organizujemy pojedyńcze warsztaty dla dorosłych, dzieci

i młodzieży z różnego zakresu tematycznego. Informacje o terminach będą pojawiać się na bierząco

w naszym GRAFIKU oraz na Facebook’u

Współpraca ze szkołami

Organizacja kreatywnych warsztatów

plastycznych dla grup szkolnych w przedziałach klasowych

I-III, IV-VI, VII-VII

Minimalna liczba uczestników to 15 osób.

 

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt.

KONTAKT

Bez Linijki – kurs rysunku Szczecin

 

Kursy i warsztaty plastyczne dla każdego!

Telefon: 511 796 969

E-mail: bezlinijki@gmail.com