KURS HOBBY - kurs rysunku Szczecin - Bez Linijki
649
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-649,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

KURS HOBBY

rozwój zainteresowań

Spotkania: 4 razy w miesiącu 180 min
Cena: 260 zł / miesiąc

Spotkania: 8 razy w miesiącu 180 min
Cena: 520 zł / miesiąc

Kurs rysunku w Szczecinie – kurs hobby powstał dla osób, które chciałyby się rozwijać we własnym zakresie ze względu na własne zainteresowania. Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego i spędzić miło czas – te zajęcia są stworzone dla Ciebie!

 

 

Myślisz czasem o zmianie branży lub poszerzeniu kwalifikacji? Chciałbyś zostać ilustratorem, tatuażystą lub działać w branży kreatywnej? Jeśli nie masz podstawowych umiejętności rysunkowych w ręku, a chciałbyś to zmienić – możemy opracować indywidualny system pracy tylko dla Ciebie.

 

Zastanawiasz się jak spędzić czas? Zawsze Cię trochę ciągneło do sztuki, jako dziecko na plastyce czułeś się jak ryba w wodzie. Czasami zastanawiasz się jak to jest pracować z rysunkiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś w kazdym wieku mógł spróbować czegoś nowego.

PROGRAM

Bazując na elementarnych zasadach rysunku, nauczymy się interpretować rzeczywistość po swojemu. Mamy więcej ćwiczeń na stymulacje pracy kreatywnej. Przy odpowiednim zaangażowaniu każdy może przeskoczyć samego siebie! Kroczek po kroczku – bo każdy krok jest ważny!

  • praca w małych grupach – 5-7 osób
  • korekty, opracowania oraz omówienia prac wykonanych na kursie jak i prac domowych ( prace domowe są obligatoryjne )
  • nauka podstaw rysunku i malarstwa w tym: perspektywa, kompozycja, wymiarowanie, walor, kolor, zagadnienia teoretyczne, anatomia, podstawy warsztatu itp.
  • dodatkowe ćwiczenia otwierające na nowe techniki i możliwości interpretacji przestrzeni oraz formy
  • praca z martwą naturą i modelem
  • zajęcia w plenerze
  • materiały pomocnicze
  • pomoc w podniesieniu kwalifikacji

KONTAKT

Bez Linijki – kurs rysunku Szczecin

 

Kursy i warsztaty plastyczne dla każdego!

Telefon: 511 796 969

E-mail: bezlinijki@gmail.com